תובלה והפצה

תובלה יבשתית

לוגיסטיקר מובילה את ההצלחה שלך בארץ. מערך התובלה של החברה מונה צי של עשרות כלי רכב, לרבות משאיות בנפחים שונים וכלי רכב ייעודיים, כשעל הכל חולשת מערכת מידע ייעודית לשליטה וניהול התובלה, צוות מקצועי ונהגים מיומנים. כל אלו מאפשרים איסוף מכולות מנמלי הים והאוויר ואיסוף מספקים וממפעלי הייצור תוך פרק זמן אופטימלי, וכך מעניקים גמישות תפעולית ללקוחות החברה בכל זמן ובכל מקום.

תובלה בינלאומית

חברת לוגיסטיקר מלווה את ההצלחה שלך גם לחו"ל. כחלק משרשרת האספקה המתקדמת, מעניקה החברה שירותי שילוח בינלאומי בים ובאוויר על ידי שיתוף פעולה אסטרטגי עם מספר גורמים ישראלים בענף התובלה הבינלאומית. המערכת התפעולית של לוגיסטיקר מאפשרת איסוף מכולות ומטענים מנמלי הים והאוויר, פריקתם ושליחתם בהצלחה ליעדם.

הפצה

כחלק משרשרת האספקה המתקדמת של לוגיסטיקר, גם תחום ההפצה מתבצע בעזרת המערכות והאפליקציות הייחודיות והמתקדמות ביותר, המאפשרות גמישות ויעילות תפעולית מרביות. מערך ההפצה של לוגיסטיקר מונה צי של עשרות כלי רכב בנפחים שונים ומעל הכול, צוות ניהולי ונהגים מקצועיים ואמינים. 
החברה מציעה מגוון שירותי הפצה, ביניהם הפצה ללקוחות פרטיים (B2C) ולבתי עסק (B2B), בכל רחבי הארץ.
תחום ההפצה של לוגיסטיקר עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בשימוש מערכת TMS ייעודית שהותאמה במיוחד עבור לוגיסטיקר לניהול מערך ההפצה של החברה. 
כך מתקבל זמן תגובה אופטימלי ויעיל של חוליה חשובה ביותר בשרשרת האספקה של לקוחות החברה.

שירותים נוספים